O Firmie - Produkcja Profili - Producent Profili z Tworzyw Sztucznych
Sposób dostawy i płatność
  • Odbiór własny
  • Dostawa uzgodniona
  • Dostawa - Umowa współpracy
  • Uzgodniony termin płatnośći
  • Przedpłata
  • Gotówka
 
Subskrypcja newsletter

O firmie

Działalność firmy

Zajmujemy się kompleksowym wytłaczaniem profili z tworzyw sztucznych - od projektu do gotowego wyrobu. Służymy fachowym doradztwem technicznym i technologicznym.

Prowadząc usługi od 1983 roku, opanowaliśmy technologie wytłaczania, współwytłaczania oraz dekorowania profili z tworzyw sztucznych, takich jak: PCV, ABS, PC, PMMA, POM, PETG, PS.

Posiadamy własną narzędziownię i 20 linii technologicznych do wytłaczania.

 

Historia i rozwój

Instalacje-ST jest małą firmą założoną w 1983 roku w Mińsku Mazowieckim. Działalnością przedsiębiorstwa kieruje założyciel, właściciel i główny technolog – Jan Stefaniak.

Początkowo, firma zajmowała się wyłącznie produkcją artykułów z tworzyw sztucznych dla branży elektroinstalacyjnej. Wraz ze zdobywaniem coraz większej ilości klientów, firma zaczęła zwiększać moce produkcyjne poprzez tworzenie własnych linii produkcyjnych.

Następnie, nabyte umiejętności w projektowaniu oraz konstruowaniu urządzeń zostały wykorzystane do wprowadzania na rynek produktów dla Klientów z innych branż, t.j. meblowej, okiennej, drzwiowej, roletowej, wykończenia wnętrz, budowlanej, ogrodowej, reklamowej, samochodowej, itd.

Od 2000 roku firma wprowadza średnio dwa lub trzy nowe wzory profili miesięcznie.

 

Misja i cele

Naszą misją jest zapewnienie Klientom możliwości szybkiego i taniego wprowadzenia na rynek nowoczesnych i wysokiej jakości produktów. Podejmujemy wyzwania i realizujemy pomysły Klientów, służąc radą i wsparciem technicznym oraz technologicznym.

Ofertę kierujemy do osób związanych handlem lub usługami, a także osób posiadających pomysł na ciekawy produkt.

Szczególnie zainteresowani jesteśmy współpracą z firmami posiadającymi zorganizowany rynek usług lub dystrybucji wyrobów.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy.